KURUMSAL

TARIMER DOĞALTAŞLAR VE QUARTZ MALZEMELER

 

1989 yılında kurulmuş olan,

TARIMER Türkiye`nin en değerli ocaklarından çıkarılan, mermer, granit, doğal taşları ve doğal kompoze taş olan çimstone malzemelerini işleyip, en kaliteli hali ile, müşterilerinin hizmetine sunmayı ilke edinmiştir ve modern yapıların vazgeçilmez dekoru haline gelen ve gün geçtikçe tercih sebebi artan doğal malzeme olan granit ile döşeme ve duvar kaplama montaj işlerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız aynı zamanda,İspanya, Hindistan, Çin, Brezilya vb. ülkelerden granit ithalatı yapmakta olup,diğer imalatçılara ve inşaat şirketlerine direkt depodan toptan satışını yapmaktadır.

TARIMER olarak her türlü mimari tasarımın, endüstrinin, dekorasyonun, vazgeçilmez üretim aracı haline gelen bilgisayar destekli, delme ve kesme işlemlerini CNC hassasiyeti ile gerçekleştiren WATERJET (SU JETİ) teknolojisi ile hizmetinizdeyiz.

TARIMER MERMER ve WATERJET

 

TARIMER MERMER ve WATERJET,olarak her türlü mimari tasarımın, endüstrinin, dekorasyonun, vazgeçilmez üretim aracı haline gelen bilgisayar destekli, delme ve kesme işlemlerini CNC hassasiyeti ile gerçekleştiren WATERJET (SU JETİ) teknolojisi ile İZMİR 'de birçok sektöre yönelik faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

WATERJET (Su Jeti) bilgisayar destekli soğuk bir kesim teknolojisidir ve bir çok maddeyi iki boyutlu olarak kesebilir.Mermer, granit, porselen, seramik, linoleum, hertürlü yer döşemeleri ve tüm metaller su jeti ile kesim için uygun malzemelerdir. WATERJET (Sujeti) metalleri ısıtmadan , sertleştirmeden veya herhangi bir deformasyon yaratmadan keser. Porselen, taş ve seramik kusursuz bir şekilde yanlızca WATERJET (su jeti) ile kesilebilir. Bilgisayarda çizilebilen her türlü kompleks şekil elde etmenin en uygun ve ekonomik yolu WATERJET (su jeti) kesimidir.

WATERJET (su jeti) 'in mermer, granit, seramik sektöründeki kullanımı; farklı renklerdeki plaka veya karoların istenen her türlü formda kesilerek , içiçe, yanyana,puzzle benzeri birleştirmek suretiyle bir bütün haline getirilmesi şeklindedir. Böylelikle her türlü form ve desende zemin göbekleri, yer veya duvar bordürleri, masa tablaları,lavabo veya mutfak tezgahı süslemeleri imal etmek mümkündür.

Her türlü malzemenin water jet yöntemiyle kesiliyor olabilmesi sayesinde metaller, doğal taşlar, cam, ahşap ve yapay malzemelerin birbiriyle kombine edilerek alışılagelmiş mimari konseptlerin dışında üretimler; dolayısıyla tasarımlar yapmak mümkündür.

WATERJET (su jeti) kesim ile yanma, damlacık oluşması (erime), sertleşme, şekil değiştirme gibi sorunlar oluşmayacağından metal vb.malzemeler için ideal kesim şeklidir.

www.waterjetizmir.com

www.tarimer.com

TURUNCU İNŞAAT

TARIMER  1984 yılından beri sektörde faaliyet göstermekte olup 2008 yılında mermere ilave olarak  inşaat sektöründe de faaliyet göstermeye başladı…Üst yapı ince işler, taahhüt ve dekorasyon alanlarındaki  çalışmalarına devam  etmektedir. İmalatçılıktan gelme üretim ruhuyla  kaliteli, sağlam tasarım ve yapıları  müşterilerinin hizmetine sunmayı ilke edinmiş ‘PROJELERİNİZDEKİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ’  sloganıyla bir çok projeye imzamızı atmış bulunmaktayız .

TARIMER  MÜHENDİSLİK & İNŞAAT Konusunda tecrübeli, dinamik ve çalışkan teknik kadrosuyla müşteri odaklı çalışan, sürdürebilir bir başarıyla pazar payını artırarak geleceğin sağlam ve güvenilir  yapı ve projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir.

Detaylı bilgi için: turuncuinsaat.com.tr web sitemizi ziyaret ediniz.

 

Uygulama Alanlarımız

 • Bina , otel , iş merkezleri , plazalar , hamamlar
 • Yer döşemeleri , merdiven basamağı ,şömine , evyeler , kolonlar,
 • Banyo , mutfak ve hilton tezgahlar ,
 • Ankarajlı cephe kaplamaları , havuz kaplamaları , asansör tabanları
 • Özel imalatlar , madalyon ve mezar tasarımları,
 • Son teknoloji ile donatılmış makinalarımız ile mermer ve granit kesim, pah, silim, kumlama gibi fason imalatları.
 • Water Jet (su jeti) kesim.
 • Plaka Satış
 • CNC İşleme

Makina Parkurumuz

 • 3 Adet WaterJet (Su jeti) Kesim Makinası
 • CNC Makinası
 • Bilgisayar kontrollü Köprü Kesim Makinası ,
 • Otamatik Kenar Pah Kırma Makinası ,
 • Otamatik Plaka Silim Makinası ,
 • Klasik Yan Kesme Makinası ,
 • Mermer Granit Kumlama Makinası ,